بازگشت
جستجو
بازگشت به لیست اخبار

اذعان مایکروسافت به نقش کلیدی avigilon در تحول فناوری هوش مصنوعی

چهارشنبه, 9 خرداد 1397

microsoft and avigilon

طی یک مطالعه موردی انجام گرفته توسط مایکروسافت، avigilon به عنوان یک موتور محرک تکامل هوش مصنوعی، در صنعت امنیتی شناخته شد. هنگام تغییر رویکرد صنعت از آنالوگ به دیجیتال، راه حل های ویدئویی با وضوح بالا معرفی شدند تا برای تحقیقات مختلف، جزئیات تصویر دقیق تری را به ارمغان بیاورند. اما سیستم های نظارتی و امنیتی، همچنان به عنوان یک بازدارنده اتفاق و برای کاربرد پیشگیری از وقوع حوادث، کارآمدی لازم را نداشتند. نظارت ویدئویی، عمدتا بیش از اینکه مسبب ایجاد اقدامات پیشگیرانه برای جلوگیری از نقض امنیت بوده باشد، یک سند و راهنما، برای بررسی حوادث به وقوع پیوسته در گذشته بوده است. که دلیل این نقص، نیاز چشمگیر به منابع انسانی، جهت بررسی همزمان تصاویر زنده پخش شده از سیستم نظارتی است.

 

در مطالعه موردی انجام گرفته، مایکروسافت توضیح داده است که چگونه avigilon فناوری هوش مصنوعی را در دوربین ها و نرم افزارهای خود گنجانده است، تا با شناخت رویدادهای امنیتی و دادن پاسخ سریع، کاستی ذکر شده در پاراگراف بالا را برطرف نماید.

avigilon blue

 

Avigilon Blue، در این مطالعه به عنوان یک رابط و بستر موفقی معرفی شده که بر کمک به نصاب ها در ارائه سیستم های هوشمند، امن و قابل اعتماد، و همچنین نصب و نگه داری آسان، تاکید می کند. این مهم و دستاورد از تلفیق موفقیت آمیز تجزیه و تحلیل ویدئویی و فناوری Cloud در Avigilon Blue، به دست آمده است. برای دانستن جزئیات بیشتر راجع چگونگی استفاده avigilon از هوش مصنوعی، در جهت کمک به پیشبرد انقلاب شکل گرفته در در صنعت نظارت و امنیت ویدئویی، به مقاله اصلی که در وبسایت microsoft قرار گرفته مراجعه کنید.
لینک مقاله: https://partner.microsoft.com/en-US/case-studies/avigilon

 

نماینده انحصاری فروش تجهیزات کمپانی avigilon در کشور ما، شرکت کیمیا الکترونیک می باشد. برای دربافت اطلاعات بیشتر راجع به این دو شرکت، روی لوگوی مربوطه کلیک کنید:

لوگو کیمیا الکترونیک                     لوگو avigilon

نظرات
نظر بدهید بستن فرم ثبت نظر
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner