بازگشت
جستجو
بازگشت به لیست اخبار

برگزاری کارگاه آموزشی تجهیزات اکتیو IP-COM

چهارشنبه, 17 آبان 1396

کارگاه آموزش فنی-فروش تجهیزات برند IP-COM در شرکت وردسان

شرکت وردسان به عنوان نماینده انحصاری برند IP-COM در ایران، اقدام به برگزاری مرتب کارگاه های فنی-فروش تجهیزات برند IP-COM نموده است که در هر دوره، تعدادی از همکاران در زمینه دوربین مداربسته و تجهیزات شبکه در جلسه حاضر شده و علاوه بر آموزش درمورد مبانی شبکه و سوییچ، با محصولات مختلف و متنوع این برند آشنا می شوند.

مرکز جامع اطلاع رسانی سیستم های ایمنی و هشداردهنده، از این اقدام مجموعه ی وردسان که در جهت بالا بردن معلومات همکاران و آموزش تکنولوژی های جدید میباشد، استقبال نموده و با حضور در محل برگزاری این کارگاه آموزشی، با برخی از همکاران شرکت کننده در این جلسه و همچنین با مدیر اجرایی شرکت وردسان مصاحبه نموده که به شرح ذیل میباشد:

.

مصاحبه با جناب آقای مهندس نجفی؛ مدیر اجرایی شرکت وردسان و مدرس کارگاه آموزشی:

شرکت وردسان از ابتدای سال 95 به برگزاری دوره های آموزشی اقدام نموده است. این دوره های آموزشی بصورت مرتب و دو جلسه در ماه تشکیل می شود و گاها با توجه به استقبال خیلی خوب شرکت کنندگان، بیشتر از دو جلسه در ماه نیز برگزار گردیده است.

یکی از اهداف مهمی که شرکت وردسان برای برگزاری این دوره های آموزشی دنبال می کند، این است که به دلیل گسترش و پیشرفت روز به روز تکنولوژی و آی تی در دنیا، دائما تکنولوژی های جدید اضافه می شود و شرکت وردسان بتواند در این حوزه اطلاعات همکاران خود را آپدیت کند.

در این مورد شرکت وردسان به عنوان نماینده انحصاری برند آی پی کام در ایران، آن بخشی از تکنولوژی های جدیدی که این کمپانی در حوزه فعالیت خودش که سوئیچ های PoE و تجهیزات وایرلس هست، بتواند به مشتریان خودش معرفی نماید و کانفینگ ها و قابلیت هایی که روی این تجهیزات با توجه به تکنولوژی جدید دیده شده، بتواند برای مشتریان خود تشریح کند و همچنین بتواند در ارایه راه حل ها و راه کارهایی که در سناریو های شبکه یا سیستم های دوربین مدار بسته و یا پیاده سازی شبکه های وای فای هوشمند مفید میباشند، بکار ببرد.

شرکت آی پی کام در زمینه سوئیچ های شبکه PoE، پیشتاز تکنولوژی است و فانکشن ها و قابلیتهای منحصر به فردی در این حوزه دارد. لذا وظیفه خودمان میدانیم این مهم را به مشتریان اعلام کنیم و در این دوره ها به آنها اطلاع رسانی کنیم.

یکی از ویژگی های مهم سوییچ های آی پی کام اینست که تا 250 متر میتوانند با POE سوئیچ، شبکه خود را توسعه دهند و یا اینکه این سوئیچ ها روی پورت های اترنت خود تا 6 کیلوولت پروتکشن دارند، همچنین تمام سوئیچ ها میتوانند از 15 وات و ماکزیمم تا 40 وات روی هر پورت توان بدهند.

همچنین در زمینه راه حل های وای فای، آی پی کام پیشتاز سیستم های وای فای هوشمند هست و اکسس پوینت و کنترلرهای هوشمندی دارد که تا 3000 اکسس پوینت را در داخل یک شبکه وای فای میتواند مدیریت کند که خیلی مورد احتیاج هتل ها و دانشگاه ها و خوابگاه های دانشجویی و شاپینگ مال ها و رستوران ها و فرودگاه ها و اماکن عمومی که تعداد مصرف کننده های زیادی وجود دارند و نیاز به یک بستر شبکه وای فای حرفه ایی دارند را به همکاران معرفی بکند و فاکشن ها و قابلیت های مثبت و تکنولوژی های جدید این برند را بتواند ارائه بکند و همچنین شرکت وردسان در زمینه تجهیزات پسیو شبکه نماینده رسمی اشنایدر فرانسه و نماینده انحصاری برند سانت تایوان فعالیت میکند.

امید داریم با فعالیت جمعی و گروهی در شرکت وردسان و مجموعه های همکارانمان که در بازار شبکه در ایران انجام میدهیم، بتوانیم سهم بزرگ و مفید و موثری در خدمت به میهن عزیزمان داشته باشیم.

.

مصاحبه با شرکت کنندگان در کارگاه آموزشی؛

آقای مهندس مسرور؛ مدیر فروش شرکت آتی نگر

بنده از سالهای قبل با شرکت وردسان آشنا شده ام و در نمایشگاه ایپاس 96 نیز آشنایی بیشتری با محصولات مختلف IP-COM پیدا کردم و با توجه به اینکه زمینه کار ما دوربین مداربسته هم در بخش فروش به همکار و هم اجرای پروژه میباشد، با مطالعه روی ویژگی های این سوییچ ها متوجه شدم که در مقایسه با سوییچ های رایج در بازار، برتری و ویژگی هایی دارند که از جمله قیمت و کیفیت مناسب، بسیار مطلوب میباشند و لذا همکاری خود را با شرکت وردسان بطور جدی ادامه دادم.

بنده بعنوان مدیر فروش شرکت آتی نگر، لازم دیدم که شخصا در این کارگاه آموزشی شرکت کنم تا هرچه بیشتر با ویژگی های مهم تجهیزات اکتیو IP-COM آشنا بشوم و با توضیحات بسیار کاملی که آقای مهندس نجفی (مدیر اجرایی شرکت وردسان) روی مباحث سوییچ و شبکه دادند، موجب بالاتر رفتن اطلاعات مان در زمینه فروش و فنی این محصولات گردید.

.

.

همکاران و دوستان گرامی که علاقمند به حضور در جلسات بعدی می باشند، میتوانند با شماره تلفن زیر تماس حاصل نمایند:

02166462033 – داخلی 105

نظرات
نظر بدهید بستن فرم ثبت نظر
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner