بازگشت
جستجو
تصویر برای دسته بندی دوربین مداربسته Raster

دوربین مداربسته Raster

نماینده فروش دوربین مداربسته رستر Raster

negaco

شرکت

نظارت گستر ایمن

استان

تهران

تلفن

02188507230-39

فکس

02188507230-39

آدرس

سهروردی شمالی، زینالی غربی، پلاک 108، طبقه اول

وب سایت

www.negaco.com

ایمیل

hr.khodavandi@gmail.com

مدیرعامل

آقای عبدالرضا حکیمی


شرکت رستر با بیش از ده سال سابقه، درسال ۲۰۰۰ تحت لیسانس انگلستان تاسیس و تولیدات خود را در چین شروع کرد. این شرکت تولید کننده سیستمهای نظارت تصویری اعم از دوربین های مداربسته ، DVR ، NVR ، دستگاه های هیبرید و تکنولوژی های جدید است.

شرکت رستر تولیدکننده تجهیزات امنیتی دوربین مدار بسته(CCTV) است که در سال ۲۰۰۳ تاسیس شد و در منطقه شن ژن تحت لیسانس انگلستان قرار دارد. کیفیت، حس رقابت و نوآوری واژگانی هستند که با رستر-انگلستان به واقعیت پیوستند.

داشتن بیش از ده سال تجربه در تولید و توزیع محصولات دوربین مدار بسته(CCTV) و شبکه وسیع از روابط مستحم، ما را به شرکتی پیشرفته برای تحقق درخواست های مشتریان در سراسر دنیا بلد کرده است. به علاوه استفاده از مدیریت ، مهندسین، فروشندگان و کارمندان حرفه ای در کنار محصولات با کیفیت مهمترین مزایای شرکت رستر انگلستان هستند.

با به کاربردن تیزهوشی قابل توجه تجاری در اصول شرکت، رستر-انگلستان موفق به توسعه روش تجارت بر اساس کاربرد تکنیک های غربی مدیریت و قوانین اقتصادی شکل گرفته توسط رسوم محلی، شرایط و نیازهای پرسنل محلی شد. با به کاربردن این فرمول موفق، شرکت رستر-انگلستان به شکل مداوم رشد کرده و فعالیت های تجارتی خود را به شکل بین الملل گسترش داده است.

امروزه رستر یکی از تولیدکنندگان مطرح در زمینه نظارت و امینت با تکنولوژی و تعداد قابل توجه می¬باشد. محصولات ما با اعتبار زیاد در سطح بین المللی فروخته می¬شوند و در بسیاری از زمینه ها مانند بانکداری، امنیت عمومی و منابع انرژی، ساختمان هوشمند و نقل و انتقال هوشمند به شکل گسترده ای استفاده می شوند.

در باره واحد R&D دوربین مدار بسته رستر

دپارتمان تحقیق و توسعه(R&D) برای شرکت ما به منظور نواوری و برداشتن گام های درست ضروری است. شرکت رستر انگلستان تحقیقات در زمینه نوآوری تکنولوژی و اجرای برنامه های کاربردی ساختاری تعبیه شده، کدگذاری/کد شکنی ویدیو و صدا و پروتکل شبکه را دنبال می کند. همه این ها ما را در جایگاه برتر در صنایع قرار می دهد و عملکرد عالی محصولات ما را تظمین می کند.

استراتژی بازار دوربین مدار بسته رستر

با توجه به نیازهای بازار و حفظ رابطه برد-برد به عنوان دستوالعمل، شرکت رستر به طور مداوم توجه خود را به گسترش و پیشرفت بازار، گسترش مشتریان آن سوی دریاها، افزایش اعتبار برند و شهرت خود، اختصاص داده است. با ارائه محصولات، خدمات و انگیزه بهتر، شرکت رستر-انگلستان و شرکای ما با یکدیگر رشد کرده و قدرتمند تر خواهند شد.

بازار درحال رشد یکی از مزیت ها شرکت رستر انگلستان به عنوان استراتژی برای دنبال کردن آن و تولید محصولات باکیفیت است.

روش دیگر برای ایفای بهترین نقش در بازار این است که رضایت مشتریمانمان را جلب کرده و به نیازهای آن ها توجه کنیم. بنابراین در شرکت رستر تکنولوژی به مشتریان خدمات ارائه خواهد داد.

استراتژی دیگری که توسط شرکت رستر دنبال می شود توسعه مشتریان آن سوی دریا، و افزایش اعبار برند و شهرت است.

سیستم خدمات دوربین مدار بسته رستر

سیستم خدمات بی نظیر و نتایج خدمات تظمین ما برای رفع و رجوع درخواست های مشتریان است. شرکت رستر شبکه ای را برای خدمات پس از فروش در سراسر کشور تاسیس کرده است. متخصصین خدماتی با تجربه و شایسته سریعترین و بهترین خدمات را به شما ارائه می کنند.

به علاوه، شرکت رستر انگلستان، آموزش هایی را در زمینه خدمات پس از فروش برای مهندسان از طریق اموزش معمول در مناطق مختلف استقرار شرکا در نظر می گیرید. همچنین دفتر مرکزی اموزش خدمات پس از فروش را برای خریداران در سراسر جهان فراهم می آورد.

همچنین شرکت رستر خدماتی با ویژگی های سفارشی فراهم می کند و راه حل هایی را برای سیستم ایمنی و نظارت پیشرفته به منظور برطرف کردن درخواست های مختلف مشتریان پیشنهاد می کند.

رستر با داشتن چندین شعبه در خاورمیانه، اروپا و استرالیا توانسته است بخش مهمی از بازار سیستم های نظارت تصویری را در دست بگیرد.

این شرکت با داشتن ۵۰۰۰ نیروی انسانی فعال در زمینه طراحی ، توسعه و تولید ، از پیشتازان این صنعت به شمار می آید که با ارائه تکنولوژی های روز دنیا از جمله HDCVI,HDTVI ( دوربین مدار بسته و دی وی آر) توانسته است بازار سیستم های نظارت تصویری را از آن خود کند ، رستر در دو نوع Raster Blue / Raster Red در بازار عرضه می شود.

banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner