بازگشت
جستجو
بازگشت به لیست اخبار

سیاست های شرکت آوابصیر جهت پشتیبانی همکاران

پنجشنبه, 6 اردیبهشت 1397

*محصولات SUNELL وHDPRO با مشخصات سطح بالا ،کیفیت عالی و قیمتی مناسب با ضمانت 3 ساله APEX عرضه می گردند.

*محصولات تحت هیچ شرایطی در فروشگاه های ویترین دار در بازار جمهوری و لاله زار تهران در معرض دید مصرف کنندگان قرار نمی گیرد ، و همچنین هیچ سایت اینترنتی حق قراردادن قیمت محصولات را ندارد تا همکاران با اطمینان خاطر مبادرت به معرفی و فروش نمایند.

*نقطه کار و سیاست شرکت همواره حمایت و پشتیبانی از همکاران جهت اخذ پروژه ها و به پایان رساندن آنها تا انتها می باشد.

*به منظور حمایت از همکاران ، هدف تبلیغاتی عمومی شرکت (مانند بیلبورد های جاده ای) شناساندن برند می باشد و اصولا شرکت آوابصیر فروش مستقیم به مصرف کننده نهایی ندارد.

*جهت اطمینان دادن کامل به همکاران ، واحد فنی شرکت آمادگی خود را جهت مقایسه تکنیکی محصولات با برند های دیگر اعلام می دارد.

*پروژه همکاران به صورت تفکیک شده رزرو و پشتیبانی می گردد ، تحت این شرایط ارائه قیمت و عرضه اجناس به سایر همکاران منتفی است و حتی در صورت موفقیت در مناقصه توسط دیگران ، کالاهای پروژه فقط از طریق ثبت کننده پروژه قابل تهیه است.

*در صورت ارتباط مصرف کنندگان با این شرکت هیچگونه همکاری در جهت فروش صورت نمی گیرد و مسیر خرید از طریق همکاران مربوط معرفی و پشتیبانی می شود. البته از نظر پشتیبانی فنی، شرکت به تمام مراجعه کنندگان پاسخگوست.

*فضای نمایشی جهت جذب و توجیه مشتری در شرکت وجود داشته و با هماهنگی های قبلی در اختیار همکاران قرار می گیرد.

*کسب درآمد از تعمیرات و پشتیبانی مد نظر شرکت نیست لذا تجهیزات پس از سپری شدن مدت زمان گارانتی با کمترین هزینه تعمیر و عیب یابی می شوند.

*جهت سهولت در ارائه اجناس در پروژه ها تسهیلات لازم و تسویه حساب مالی مدت دار برای همکاران خوش سابقه و فعال وجود دارد.

*مطابق با برنامه ریزی های انجام شده با هماهنگی ، کلاس های آموزشی دوربین های شبکه جهت ارتقاء سطح علمی همکاران در شرکت برگزار می گردد.

*ابزارهای تبلیغاتی لازم اعم از کاتالوگ ، تابلو ، بنر و ... جهت حمایت های جانبی از همکاران از طرف شرکت عرضه می شود.

*با توجه به پایدار بودن فعالیت های شرکت با سابقه درخشان و رضایت بخش این مجموعه در طول 17 سال اخیر ، همکاران می توانند به آینده کاری و رویه تبلیغاتی خود در راستای همکاری با این شرکت امیدوار باشند.

*از آنجایی که شرکت آوابصیر نماینده انحصاری و رسمی دو کمپانی Sunell و HDPRO در ایران می باشد ، برخلاف بسیاری از برند های معروف، مدیریت عرضه و فروش آن به صورت متمرکز و مطمئن انجام می پذیرد و آشفتگی برای آن در بازار قابل تصور نیست.

*همکاران فعال در شهرستان ها پس از احراز صلاحیت و فعالیت مستمر می توانند با موافقت به ترتیب نماینده رسمی و سپس انحصاری اخذ نمایند.

 

جهت دریافت اطلاعات بیشتر راجع به شرکت های آوا بصیر، Sunell و HDPRO، روی لوگوی مربوطه کلیک کنید:

 

     لوگو HDPRO    لوگو سانل    شرکت آوابصیر

نظرات
نظر بدهید بستن فرم ثبت نظر
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner