بازگشت
جستجو

شرکت آدیش الکترونیک

توضیحات

شرکت آدیش الکترونیک با پشتوانه 21 سال تجربهدر طراحی، نصب و پشتیبانی سیستم های هشدار دهنده و ایمنیبویژهسیستم دوربین مدار بسته (CCTV) و با عنوان نماینده انحصاری شرکت Dallmeier آلمانفعال بوده و آمادگی کامل خود را جهت کارشناسی و مشاوره، طراحی، تامین تجهیزات، نصب و راه اندازی (بصورت EPC) سیستم های مذکور اعلام می دارد.

این شرکت مشتمل بر بخش های طراحی مهندسی ، پروژه، خدمات پس از فروش، تعمیرات و بازرگانی است که این بخشها با تکیه بر دانش و تجربه علمی و فنی بصورت کاملا هدفمند در راستای ارتقای سطح کیفی عملکرد شرکت مطابق برنامه عمل می نمایند.

آدیش الکترونیک با توجه به ضعف ها و مشکلات موجود در پروژه های CCTV در سطح کشور و با تکیه بر آسیب شناسی دقیق پروژه ها، ایجاد توانمندی برای رفع ضعف ها و مشکلات مذکور را هدف قرار داده است در این راستا با تکیه بر تجارب ارزشمند کسب شده و شناسایی نیازهای پروژه های داخل کشور در سالیان اخیر، علاوه بر فعالیت های تحقیقاتی و تولیدی در زمینه نرم افزار مدیریت ضبط تصاویر ایرانی (پاردیک)، اقدام به تجهیز تعمیرگاه تخصصی در این زمینه نموده است.

این شرکت معتقد است که هیچ پروژه ای بدون پشتوانه خدمات نگهداری و تعمیراتی امکان بقا و بهره برداری طولانی را نداشته و بر همین اساس توانسته است با خودکفایی کامل در زمینه تعمیر تجهیزات مربوطه، به پیشرفت های زیادی در ارائه هرچه سریعتر و باکیفیت خدمات، نائل شود بطوریکه در طول سالیان گذشته هرگز هیچ یک از تجهیزات منصوبه این شرکت بدلیل عدم کارایی از رده خارج نشده است.

لازم بذکر است جهت سهولت و سرعت بخشی در ارائه خدمات، کلیه درخواستهای دریافتی در واحد خدمات پس از فروش، با کد رهگیری بصورت خودکار قابل پیگیری و انجام می باشد.

مشخصات
استان تهران
تلفن 02186783000
فکس 02186783000
آدرس میدان صنعت،خیابان خوردین،خیابان هرمزان،خیابان پیروزان جنوبی،کوچه 16،پلاک2،واحد1
وب سایت www.adishelectronic.ir
ایمیل info@adishelectronic.ir
مدیر عامل آقای مهندس علیرضا دادفر
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner