بازگشت
جستجو

شرکت آریا دژنت

نماینده فروش محصولات ACUTE و PARADOX
توضیحات

هسته اصلی شرکت آریا دژ نت که اکنون مدیریت شرکت را به عهده دارد در زمینه تهیه و توزیع محصولات سیستم های حفاظتی و امنیتی دارای سابقه چندین ساله بوده و طی این مدت با بررسی در بین بهترین محصولات سیستم های حفاظتی با شرکت PARADOX (پارادوکس) کانادا آشنا و موفق به اخذ نمایندگی آن شرکت شده است.

مدیریت و کارکنان شرکت و کلیه مشتریان، جملگی خانواده بزرگ آریا دژنت را تشکیل می دهند. از این رو آریا دژ نت برنامه ریزی های خود را بر اساس احترام متقابل، راستی و صداقت، امانتداری، رضایت مندی یکایک اعضای خانواده و ارتقاء کمی و کیفی شاخص های مطلوبیت در پروژه ی خود استوار کرده است.
امیدواریم با بهره گیری از سرمایه ارزشمند انسانی، توان تخصصی و عزم راستین، شاهد رشد روز افزون شرکت مهندسی و بازرگانی آریادژنت و تبدیل آن به یکی از بزرگترین و معتبرترین تامین کنندگان کالا در بخش خصوصی با ابعاد و استانداردهای بین المللی توأم با پایبندی به اصول و ارزش های حاکم بر فرهنگ ایرانی و اسلامی باشیم.

زمینه های فعالیتسیستم های دزدگیر و اعلام سرقت اماکن (SECURITY SYSTEMS)

شرکت آریا دژ نت بیش از ۱۰ سال است که نمایندگی رسمی PARADOX (پارادوکس) را در اختیار دارد و محصولات این برند معتبر را در سراسر کشور توزیع و پشتیبانی می نماید.

شرکت PARADOX (پارادوکس) یکی از معتبرترین شرکت های امنیتی و حفاظتی در جهان می باشد، این شرکت محصولات خود را که جزء با کیفیت ترین در زمینه سیستم های اعلام سرقت یا دزدگیر اماکن می باشد را در بیش از ۱۰۰ کشور دنیا توزیع می نماید.

مانیتورینگ آنلاین سیستم های حفاظتی(ONLINE MONITORING SECURITY SYSTEMS)

در زمینه مانیتورینگ آنلاین سیستم های اعلام حریق و اعلام سرقت، شرکت آریا دژ نت با ارائه راهکار وتامین سخت افزار و نرم افزار های مربوطه توانسته است بستر مانیتورینگ آنلاین سیستم های حفاظتی تمام شعب از یک مجموعه را فراهم نماید.
شرکت آریا دژ نت اولین شرکت ارائه دهنده مانیتورینگ آنلاین از طریق شبکه در ایران می باشد و این سیستم را در چند بانک کشور اجرا نموده است.


سیستم های کنترل تردد و دسترسی (ACCESS CONTROL)

شرکت آریا دژ نت در زمینه سیستم کنترل تردد پارادوکس که شامل کارت خوان، ماژول های کنترل تردد و نرم افزار کنترل تردد می باشد نیز فعالیت می نماید.

دوربین های مدار بسته (CCTV)

شرکت آریا دژ نت در زمینه فروش و نصب دوربین های مدار بسته دارای سابقه طولانی می باشد و در حال حاضر برند ACUTE را در سراسر کشور توزیع می نماید.

نماینده فروش محصولات :

مشخصات
استان تهران
تلفن 02188215485-9
فکس 02188215494
آدرس میدان ونک ، خیابان ملاصدرا ، خیابان شیراز جنوبی ، خیابان برزیل ، شماره ۲۱ ، طبقه ۵ ، واحد ۶
وب سایت www.ariadezh.net
ایمیل info@ariadezh.net
مدیر عامل آقای مهندس جلال محمد حسینی
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner