بازگشت
جستجو
بازگشت به لیست اخبار

مصاحبه اختصاصی با جناب آقای مهندس مسعودی؛ دبیر کل اتحادیه سراسری شرکت های فنی مهندسی حفاظت الکترونیک و شبکه های ایمنی

دوشنبه, 22 آبان 1396

مصاحبه اختصاصی با جناب آقای مهندس مسعودی؛

دبیر کل اتحادیه سراسری شرکت های فنی مهندسی حفاظت الکترونیک و شبکه های ایمنی

در حاشیه نمایشگاه ایپاس 1396

masoodi ipas96

سوال: لطفاً نظرتون رو درباره برگزاری نمایشگاه ایپاس بفرمایید .

پاسخ: با توجه به اینکه نمایشگاه ایپاس به عنوان یک رویداد شاخص در صنعت سیستم های حفاظت الکترونیک می باشد و اکثر همکاران فعال در این حوزه و همچنین اکثر همکاران ما از شهرستان ها نیز از نمایشگاه ایپاس بازدید می کنند لذا اتفاق مهمی در این صنعت کشور رقم می خورد و حتی کارفرماهای دولتی نیز نگاه ویژه ای به این نمایشگاه دارند.

اتحادیه سراسری هم به عنوان متولی این امر در بخش خصوصی کشور، وظیفه خود می داند که در این نمایشگاه حضور داشته و از تمام رویدادهایی که در این صنعت در حال انجام است، چه بصورت نمایشگاه و چه بصورت همایش و غیره، حمایت نماید.

لازم بذکر است که تعامل از طرف ما با تمامی رویدادها در کشورمان وجود دارد اما گاها برنامه ریزی ها به نحوی است که متاسفانه جایگاه بخش خصوصی و متولی این بخش که طیف محدودی نیستند را نادیده می گیرند.

با توجه به مذاکرات انجام شده و تغییر رویکرد ایپاس در سال 1396 امیدواریم مدیریت اجرایی نمایشگاه در حوزه حفاظت الکترونیک، به اتحادیه تخصصی خودش واگذار گردد.

همچنین با تعاملی که با مجموعه ایپاس داشتیم، اتحادیه سراسری اقدام به برپایی غرفه ای نموده که خوشبختانه تمامی اعضاء هیئت مدیره در نمایشگاه ایپاس 96 در این غرفه حضور پیدا کرده اند و فرصت بسیار خوبی برای نشست و گفتگو بین تمام اعضاء، به عنوان خانه خودشان بوده و چنانچه مسائل و مشکلاتی وجود داشته باشد در این فرصت مطرح و برطرف گردد.

ضمن اینکه در کنار آن، کارفرمایان بزرگ دولتی نیز که همواره ارتباط داشته و نگاه ویژه ای به این اتحادیه سراسری دارند در این نمایشگاه به غرفه اتحادیه تشریف آورده اند و تعاملات و تفاهمات بسیار خوبی اتفاق افتاده که امیدواریم در طول سال و بعد از این نمایشگاه این تفاهمات را عملی کرده و بستری باشد برای اعضا اتحادیه که بتوانیم در این زمینه کمکی به آنها کرده باشیم.

سوال: با توجه به اینکه در حال حاضر بسیاری از شرکت ها برای معرفی خودشان، محصولات و خدماتشان از فضای مجازی استفاده می کنند، چشم انداز و برنامه ی شما برای حضور بیشتر و معرفی هرچه بیشتر اتحادیه در صفحات اجتماعی و کانال های تلگرامی چیست ؟

پاسخ: مطمئنا هر کدام از ابزارهای تبلیغاتی جایگاه خودشان را برای اطلاع رسانی دارند. مثلاً نمایشگاه می تواند بستر خوبی برای تبلیعات باشد.اما هیچ وقت نمیتوان نمایشگاه را با شبکه های اجتماعی و اینترنت و وبسایت مقایسه کرد. همه این ها جایگاه و نفوذ خودشان را دارد.

سایت اتحادیه از زمان تاسیس اتحادیه راه اندازی گردیده است و ما اطلاعات افراد را وبسایت به روز رسانی می کردیم و تمامی رویدادهای داخلی اتحادیه نیز از طریق سایت اتحادیه منتشر می شود و از همین طریق نیز با تمامی دوستان ارتباط داریم.

نکته ی دیگری که در این حوزه وجود دارد این است که در بحث شبکه های اجتماعی، کانال تلگرامی اتحادیه سراسری همیشه بازدید کننده خوبی دارد و پیام های آن برای سایر گروه های مختلف نیز ارسال می گردد. همچنین صفحه ی اینستاگرام و توییتر و لینکداین هم فعال می باشد و خوشبختانه اتحادیه تقریبا در همه جا حضور داشته و از این طریق ارتباطات خیلی خوبی تا کنون از سمت همکاران با اتحادیه برقرار شده است.

در بحث اطلاع رسانی سایر همکاران در فضای مجازی نیز اتحادیه ورود کرده و دارای ارتباطات و تعامل سازنده ای با همکاران می باشد.

و البته مرکز جامع اطلاع رسانی سیستم های ایمنی و هشداردهنده هم که بصورت آنلاین و فعال در اینترنت حضور مستمر داشته و کانال تلگرامی تخصصی و فعالی دارد و مطمئنا بستر مناسبی برای معرفی فعالیت های اتحادیه می باشد.

نظرات
نظر بدهید بستن فرم ثبت نظر
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner