بازگشت
جستجو
بازگشت به لیست اخبار

مصاحبه اختصاصی CCTVinfo با آقای مهندس فرهنگ رضایی سمیع مدیر دفتر شرکت Vigitron در ایران

يكشنبه, 22 اسفند 1395

- لطفاً شرکت ویجیترون را معرفی کنید.

شرکت ویجیترون تولید کننده نوآور و پیشرو در زمینه ارائه راه حل های انتقال ویدیو برای هر سه سیستم دوربین های امنیتی IP، آنالوگ و آنالوگ HDاست. این شرکت بیش از 20 سال است که در این کسب و کار فعال است. طیف گسترده محصولات ویجیترون برای انتقال تصویر با بالاترین کیفیت تصویر ممکن و ارسال سیگنال تغذیه روی کابل های UTP و زیرساخت های کابل کواکسیال در فواصل استاندارد و چندین برابر دورتر و برای سخت ترین شرایط محیطی و الزامات تخصصی سطح بالا طراحی شده اند. همچنین شرکت ویجیترون راه حل کامل برای زیر ساخت های فیبر نوری اعم از مالتی مد و سینگل مد هم دارد و بطور خلاصه باید عرض کنم که ما سیگنال ویدئو و تغذیه هر نوع دوربینی را از هر نوع بستری منتقل می کنیم. نکته خیلی مهم دررابطه با محصولات شرکت ویجیترون این هست که تمامی آنها به شکل کاملا حرفه ایی برای کاربرد در سیستم دوربین مداربسته طراحی و ساخته شده اند و بسیاری از ملاحظات تخصصی که در کالاهای دیگر مد نظر نیست در اینها لحاظ گردیده است.

- لطفاً خودتان را معرفی نموده و قدری از سوابق کاری گذشته را بیان کنید:

بنده حدود 25 سال است که در زمینه سیستم های حفاظتی فعال هستم و در همه بخش های مشاوره، تامین تجهیزات و اجرای پروژه دارای سوابق متعدد می باشم. در ضمن در تمام این سال ها با برندهای معتبر بین المللی همکاری های داشته ام و درحال حاضر به عنوان مدیر دفتر ایران شرکت ویجیترون در خدمت دوستان هستم .

- ویجیترون دقیقاً چه سرویس و خدمتی را ارائه می نمائید؟

ما ارائه دهنده طیف گسترده ای از تجهیزات شبکه که بطور ویژه برای پروژه های امنیتی طراحی و تولید شده اند، هستیم. این شامل تمام تجهیزات مورد نیاز برای اتصال یک دوربین به یک دستگاه ضبط، از ابتدا تا انتها بوده و ما همچنین برای مشتریان خود، خدمات طراحی رایگان و بدون ایجاد تعهد و مقایسه راه حل های ویجیترون با گزینه های دیگر در بازار را نیز ارائه می دهیم.

- ویجیترون به چه دلیل در ایران دفتر دایر نموده است؟

ویجیترون از سال ها پیش در بسیاری از بازارهای دنیا فعال بوده است و پتانسیل بسیار زیادی برای گسترش بازار محصولات ویجیترون و مشارکت در تامین تجهیزات زیر ساخت و بهینه سازی یا توسعه بسیاری از پروژه های مهم صنعتی در ایران ( به خصوص در صنایع بزرگی چون نفت و قولاد) به عنوان یکی از بزرگترین کشور های منطقه خاورمیانه وجود دارد، لذا به همین دلیل شرکت ویجیترون اقدام به دایر نمودن دفتر در ایران نمود تا بتواند رابطه ای نزدیک با شرکت های مشاور و پیمانکار ایرانی و کارفرمایان دولتی و بخش خصوصی داشته باشد.

- شما (دفتر تهران) چه خدماتی را به مشتریان عرضه می نمائید و مسئولیت شما دقیقاً چیست؟

دفتر تهران شرکت ویجیترون طیف گسترده ای از خدمات فنی برای کمک به شرکت های پیمانکار در مراحل طراحی، دریافت سفارشات خرید و خدمات بعد از فروش را ارائه می نماید، این خدمات از مشاوره، کمک در طراحی زیرساخت، ارائه اطلاعات مربوط به محصول و مشاوره در بهینه سازی راه حل های پروژه تشکیل شده و در واقع این دفتر با همکاری و حمایت دفتر مرکزی همه خدماتی را که ویجیترون در دفاتر دیگر خود در سراسر دنیا دارد را به مشتریان ارائه می نماید.

- آیا ویجیترون مزیت خاصی نسبت به دیگر رقبا دارد؟

البته ویجیترون مزیت های زیادی نسبت به شرکت های مشابه دارد که مهمترین آنها به این شرح است:

  • راه حل های کاملزیرساخت IP
  • ارائه طولانی ترین گارانتی (مادامالعمر) در این صنعت بعلاه 3 سال
  • ارائه خدمات رایگان مشاوره و طراحی زیرساخت
  • طراحی و تولید محصولات در آمریکا با استانداردهای سخت گیرانه در کیفیت
  • قیمت های رقابتی
  • ارائه برخی محصولات منحصربفرد
  • قابلیت کار در دمای 75+ تا 40-
  • خدمات استثنایی و پاسخگویی دائمی به مشتریان

- محصولات ویجیترون چه کمکی به همکاران و اصولاً آیا کمکی به بهینه سازی پروژه ها می تواند انجام دهد؟

ما با ارائه محصولات و راه حل های قابل اعتماد می توانیم ضمن ساده نمودن عملیات نصبموجب صرفه جویی های بزرگی در زمان و هزینه پروژه شویم.

بعنوان مثال، همه می دانیم که بسیاری پروژه های اجرا شده در قبل عموماً با دوربین های آنالوگ بوده وبستر سازی انجام شده نیز با کابل های کواکسیال بوده است، ما با تجهیزات متنوع می توانیم روی همان کابل ها سیگنال دوربین های IP را ارسال و حتی تغذیه PoE را نیز برقرار کنیم آن هم در فواصل بسیار طولانی تر از 100 متر. همچنین برخی محصولات ویجیترون برای پروژه هایی که با زیر ساخت کابل های UTP شبکه در حال اجراست و بعضی دوربین ها با سوئیچ فاصله بیشتر از 100 متر دارد هم راه حل دارد، ما تجهیزی می توانیم پیشنهاد کنیم که حتی تا فاصله 1200 متر هم می تواند سیگنال دوربین را منتقل نموده و PoE با توان 60 وات هم قابل دسترسی باشد. یا مثلاً ما دیوایس ساده ای داریم که در پروژهای اجرا شده IP، که قصد توسعه دارند کمک شایان توجهی می نماید.

این ها فقط برخی از کاربردهای تجهیزات ویجیترون است و همانطور که عرض شد، ما راه حل های متنوع و برگرفته از بررسی و حل مشکلات اجرایی پروژه ها در همه دنیا داریم که برای همه نوع بستر سازی مثل کابل کواکسیال، شبکه و فیبر نوری و بصورت ترکیبی قابل استفاده است و در همین جا از همه همکاران عزیز اجرایی و مشاور و همچنین کارفرمایان محترم دعوت می نمایم که با مراجعه به وب سایت رسمی شرکت به آدرس vigitron.com و یا تماس با دفتر، به ما امکان معرفی این قابلیت ها را بدهند.

- محصولات ویجیترون از جهت قیمت در چه کلاسی هستند ؟

ما در واقع مقرون به صرفه ترین برند آمریکایی هستیم و قیمت گذاری ما از اغلب شرکت های آمریکایی که در شرق دور محصولات خود را عرضه می نمایند کمتر است.

- همکاران برای خرید محصولات ویجیترون باید چگونه عمل کنند؟

ایشان به سادگی می توانند با بنده در دفتر تهران تماس گرفته و در مورد نیازها و مسائل خود در پروژه با اینجانب یا همکارانم مشورت نمایند، پس از بررسی جزئیات پروژه و توافق بر راه حل ارائه شده، همکاران من راهنمایی های مربوط به نحوه و مراحل خرید را به اطلاع ایشان خواهند رساند.

البته در حال مذاکره با چند شرکت برای انتخاب نماینده فروش انحصاری در بخش های مختلف نیز هستیم که به محض قطعی شد اطلاع رسانی خواهد شد، ولی فعلا این موارد هم از طریق دفتر تهران عملیاتی می شود.

- در پایان اگر مطلب خاصی باقی مانده، بفرمائید.

در پایان مجدداً از کلیه شرکت های همکار و مشاور و همچنین کارفرمایان محترم دعوت می نمایم که اجازه بدهند که بتونیم توانمدی های این برند و خدمات شرکت Vigitron را به ایشان عرضه کنیم چون واقعاً معتقد هستیم که بکارگیری این محصولات می تواند در هزینه پروژه ها صرفه جویی ایجاد نموده و بدلیل پایداری فوق العاده ای که در شرایط سخت کاری دارند، هزینه های نگهداری را هم تقلیل دهند.

از سایت CCTVinfo هم برای برگزاری این مصاحبه تشکر می کنم.

نظرات
نظر بدهید بستن فرم ثبت نظر
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner