بازگشت
جستجو
بازگشت به لیست اخبار

مصاحبه اختصاصی با سرکار خانم وزیری؛ مدیر بازاریابی شرکت وردسان در نمایشگاه ایپاس 96

دوشنبه, 8 آبان 1396

مصاحبه اختصاصی با سرکار خانم وزیری؛ مدیر بازاریابی شرکت وردسان در نمایشگاه ایپاس 96

ipas96 worldsun

- لطفا نظرتان را درباره برگزاری نمایشگاه ایپاس بفرمایید.

نمایشگاه ایپاس همانند سالهای گذشته خیلی خوب و تخصصی برگزار گردیده و اکثر افرادی که بازدید کننده هستند از قشر مهندسی می باشند. خوشبختانه امسال بیشتر از سال قبل اطلاع رسانی برای برگزاری نمایشگاه شده بود و به همین خاطر تعداد بازدیدکنندگان بیشتری داشتیم و کیفیت نمایشگاه از سال های قبل خیلی بیشتر شده. همچنین امسال شرکت های خیلی بزرگتر و قوی در نمایشگاه حاضر شدند و غرفه های بهتری ساخته شده.

باتوجه به اینکه شرکت وردسان بعنوان نماینده رسمی اشنایدر (Schneider) و نماینده انحصاری محصولات آی پی کام (IP-COM) و محصولات سانت (Sunet) در ایران در حال فعالیت میباشد لذا از لحاظ بار فنی و تخصصی نیز نمایشگاه کاملاً مفید بوده که امیدوارم از این جهت در آینده بهتر شده و شرکت های حاضر در نمایشگاه در این زمینه موفق تر باشند. البته اگر امکان افزایش مدت زمان برگزاری نمایشگاه حداقل یک روز بیشتر باشد، مفیدتر خواهد بود.

.

- با توجه به اینکه مجموعه شرکت وردسان حضوری فعالی در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی دارد، نظرتان را درباره اطلاع رسانی و تبلیغات در فضای مجازی بفرمایید.

همانطور که خودتان می دانید در واقع تمام سازوکار بازاریابی، بازرگانی و کلا فنی و فروش در دنیای امروز، به سمت آنلاین شدن حرکت می کند. بطور قطع اگر در این بازار و مارکتینگی که ما داریم، افرادی نخواهد بصورت آنلاین و فضای مجازی خدمات و محصولات خود را ابراز نمایند، به مروز حذف خواهند شد.

در واقع مارکت ما از یک مارکت فیزیکالی به یک مارکت مجازی تبدیل شده و این روند واقعا خیلی رو به بهبود و پیشرفت است و با سرعت خیلی بالایی در حال گسترش است. به نظر بنده بازاریابی و تبلیغات آنلاین، خیلی بازار بهتری بوده و در این فضا راحت تر می توانید همه چیز را با هم مقایسه کنید.

اکنون در این خصوص در کشور ما تخصص ها بالاتر رفته یعنی اگر شما حتی یک مودم کوچک هم بخواهید تهیه کنید می توانید چند مدلی که در بازار هست را براحتی با هم مقایسه کنید بنابراین کیفیت کالایی که تهیه می کنید به نظر خودتان مطلوب تر می شود چون به نظریات و خواسته های خودتان نزدیک بوده و می توانید اطلاعات خیلی بیشتری را از این لحاظ براحتی به دست آورید.

بنابراین درمجموع، آنلاین مارکتینگ و دیجیتال مارکتینگ بهترین راه بوده و خوشحالیم که در کشورمان بستر و زمینه تبلیغات و بازاریابی آنلاین، بسرعت در حال گسترش است.

نظرات
نظر بدهید بستن فرم ثبت نظر
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner