بازگشت
جستجو
بازگشت به لیست اخبار

مصاحبه با مهندس رضایی، عضو هیات مدیره و رییس کمیته اطلاع رسانی و روابط عمومی اتحادیه سراسری شرکت های فنی مهندسی حفاظت الکترونیک و شبکه های ایمنی درنمایشگاه ایپاس 96

يكشنبه, 30 مهر 1396

مصاحبه با آقای مهندس فرهنگ رضایی، عضو هیات مدیره و رییس کمیته اطلاع رسانی و روابط عمومی اتحادیه سراسری شرکت های فنی مهندسی حفاظت الکترونیک و شبکه های ایمنی

ipas_rezaei

- لطفا نظرتون را درباره برگزاری نمایشگاه ایپاس بفرمائید .

ضمن تشکر از حضور مرکز جامع اطلاع رسانی سیستم های ایمنی و هشدار دهنده در غرفه اتحادیه ، لازم بذکر است اتحادیه شرکت های فنی مهندسی حفاظت الکترونیک و شبکه های ایمنی ، از هر فعالیتی که در راستای توسعه کسب و کار فعالین این صنعت انجام بشود قطعاً حمایت می نماید.

لذا بر مبنای رویکردهای جدید و مذاکرات انجام شده، انشاالله نحوه همکاری و عملکرد نمایشگاه ایپاس به این سمتی برود که مدیریت بخش ها و شرکت های خصوصی در اختیار اتحادیه و تشکل تخصصی قرار بگیرد و سایر بخش های مربوط به بخش های پلیسی و امنیتی در اختیار مجموعه ناجا باشد .

امیدواریم که این مذاکرت به نتیجه مطلوبی برسد و ما به دنبال این هستیم که شرایطی ایجاد کنیم تا فعالان این صنعت از فرصت نمایشگاه ایپاس به شکل خیلی بهتر و موثرتری بهره مند شوند.

- لطفا درمورد جایگاه اتحادیه سراسری شرکت های فنی مهندسی حفاظت الکترونیک و چشم انداز آن در این صنعت بفرمایید.

با توجه به اینکه این اتحادیه تنها تشکل سراسری تخصصی در کشور در این زمینه می باشد، لذا جایگاه آن کاملاً مشخص است. لازم بذکر است با توجه به وضعیت مناسب اتاق بازرگانی صنایع و معادن بعنوان پارلمان بخش خصوصی و مشاوره سه قوه در کشور، ما نیز بالطبع آن جایگاه خوبی در صنعت خودمان پیدا کرده ایم و در شرایطی که در آینده بوجود خواهد آمد، فضایی را ایجاد کنیم که شرکت ها بتوانند از همه پتانسیل اتاق بازرگانی در راستای توسعه کسب و کارشان بهره مند شوند و حداکثر حمایت های ممکن را بتوانیم از طریق اتاق بازرگانی و مذاکره با دولت و مجلس بدست آوریم .

ipas-rezaei2

banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner