بازگشت
جستجو
بازگشت به لیست اخبار

Hikvision در نمایشگاه Intersec 2018، تکنولوژی های هوش مصنوعی را در معرض نمایش خواهد گذاشت.

چهارشنبه, 27 دی 1396

Hikvision در نمایشگاه Intersec 2018، تکنولوژی های هوش مصنوعی را در معرض نمایش خواهد گذاشت.

 هوش مصنوعی هایکویژن

 

Hikvision، تامین کننده پیشرو در زمینه راه حل ها و محصولات نوآورانه نظارت تصویری، ایده ها و نوآوری های جدید را در Intersec 2018 به نمایش خواهد درآورد. نمایشگاهی که بزرگترین نمایشگاه امنیتی در خاورمیانه است و از 1 تا 3 بهمن، در دبی برگزار خواهد شد.

هوش مصنوعی امروزه به داغ ترین تکنولوژی در صنعت امنیتی بدل شده است. امسال، تحت عنوان " AI+ Empowering Partners "، شرکت Hikvision، مجموعه ای از نوآوری های تکنولوژیکی پیشرفته و جدید ما را که توسط تکنولوژی هوش مصنوعی خلق شده اند را به معرض نمایش در خواهد آورد.

 

ابر هوش مصنوعی Hikvision (هAI Cloud )

ابر هوش مصنوعی هایکویژن، یک شبکه کامپیوتری توزیعی فوق کار آمد است که مزایای Cloud Computing* و Edge Computing* را باهم تلفیق کرده است. این ساختار محاسباتی ترکیبی کمک می کند تا با انتقال حجم های زیاد پردازش داده به دستگاه های Edge، یک تخصیص منابع منطقی و کارآمد بوجود بیاید که می تواند مشکلات طبیعی در یک ساختار ابری عادی، اعم از تراکم شبکه و مشکلات کمبود اطمینان را، حل کند.

*Cloud Computing : الگوی فناوری اطلاعاتی که امکان دسترسی همه جانبه و سریع به اطلاعات به اشتراک گذاشته شده توسط منابع سیستم قابل تنظیم و همچنین خدمات سطح بالاتر را فراهم می سازد.

*Computing : به معنی انتقال از وضعیت متمرکز بودن اطلاعات، برنامه ها و خدمات محاسباتی در یک نقطه، به وضعیتی که همه ی این ها در دوردست ترین نقاط شبکه موجود باشد، است.

 ایر هوش مصنوعی

 

در نمایشگاه، Hikvision دوربین های IP سری DeepinView و NVR های سری DeepinMind را به معرض نمایش خواهد گذاشت. این محصولات، رقابت های امنیتی بنیادی موجود در تشخیص شیء، شناسایی چهره، شمارش انسان و کاوش بدن انسان را هدف گرفته اند.

 

اکوسیستم برنامه های همکاری

Hikvision همواره و تماما در جهت ایجاد و توسعه همکاری و شراکت های بلند مدت و پایدار تلاش می کند و با تکیه بر کیفیت موجود این شرکت، در برآورده کردن انتظارات همکاران، اهتمام ورزیده است. به برنامه همکاری Hikvision بپیوندید و به منبع شگرف تجاری و تکنولوژیکی دست پیدا کنید. با توجه به کانال های ارتباطی ما در نمایشگاه و شرکا و همکارهای دعوت شده مان، همچون WD، Seagate، Axxon، Milestone و Intel، که به منظور ارائه برنامه ها و همکاری های تلفیق شده در حوزه های مختلف حضور خواهند داشت، این تضمین را به شما می دهیم تا راه حل های شما، از بازاریابی استراتژیک برخوردار شوند.

 

راه حل های صنعت

Hikvision در حال حاضر توانسته تماما فناوری هوش مصنوعی را در بسیاری از بازار های عمودی همچون شهرهای هوشمند، سیستم های ترافیکی هوشمند و راه حل های تلفیقی امنیتی، پیاده سازی کند. Hikvision سیستم ترافیک هوشمند ( ITS ) خلاقانه را به طور کامل معرفی خواهد کرد و نشان خواهد داد که این سیستم چگونه کمک می کند تا از ازدحام ترافیک جلوگیری شود، متجاوزین شناسایی شوند و خودروهای مشکوک رهگیری شوند.

 

DarkFighter X

در Intersec، Hikvision دوربین های سری DarkFighter X را دید انسان را گسترش می دهد نمایش خواهد داد. به این طریق که تکنولوژی بکار رفته در این دستگاه، ابتدا از تقلید از سیستم چشم انسان به دست آمده است، به طوری که در این دوربین دو سنسور مجزا به منظور ضبط و تلفیق روشنایی و رنگ قرار گرفته است. سپس این توانایی توسعه یافته و موجب شده تا برای محیط های با نور کم بسیار مفید باشد. این تکنولوژی تصویربرداری رنگارنگ، روشن و دقیق را ارائه می کند و کیفیت ویدئو نظارتی در شب را به کیفیت ویدئو در روز بدل کرده است.

DarkFighter

 

به دیدار ما در غرفه SA-A12 بیایید تا محصولات هوشمند نظارت تصویری، راه حل های بازار محور عمودی و کسب و کار پر رونق جدید ما که شامل محصولات خانه هوشمند ( EZVIZ )، اتوماسیون صنعتی ( Hik Robot ) و الکترونیک خودرویی را ملاحظه کنید.

ما مداوما در حال سرمایه گذاری بر روی حوزه های جدید، به منظور توسعه های بلند مدت، هستیم.

 منبع:

http://www.hikvision.com

جهت آشنایی با چگونگی برگزاری نمایشگاه Intersec و همچنین آشنایی بیشتر با شرکت هایکویژن، روی لوگوی مربوطه کلیک نمایید:

intersec logo                هایکویژن

 

نظرات
نظر بدهید بستن فرم ثبت نظر
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner