بازگشت
جستجو

شرکت ال تک

نماینده اشنایدر الکتریک
توضیحات

شرکت ال تک ( صنایع اشنایدر الکتریک سابق ) تولید کننده کلید های مینیاتوری تحت لیسانس اشنایدر الکتریک فرانسه و نماینده رسمی محصولات روشنایی اشنایدر الکتریک در ایران می باشد .

کارخانه از تاریخ 3 دی 1379 تحت شماره ثبت 6610 در اداره ثبت شرکتها فعالیت خود را آغاز نموده است . این شرکت در حال حاضر 46 رفرنس از انواع کلیدهای مینیاتوری را در سبد کالای تولیدی خود دارد و با عنایت به برنامه ریزی دقیق در راستای اجرای سیاست های توسعه که این تعداد تا پایان سال 2014 میلادی به بیش از 50 رفرنس خواهد رسید .

همچنین این شرکت در نظر دارد با مدیریت و برنامه ریزی دقیق و بکارگیری استراتژی رو به رشد در راستای ارتقای سطح کیفی زندگی هموطنان عزیز در سال 93 درزمینه هوشمند سازی ساختمان ها و تامین قطعات و تجهیزات هوشمند و صرفه جویی اقتصادی و کاهش مصرف انرژی گامی موثر بردارد .

لازم به توضیح است شرکت التک در سال 2013 به عنوان KNX-Partner (شریک تجاری) معرفی شده است . کارخانه شرکت واقع در شهرک صنعتی سیمین دشت کرج با بیش از 90 نفر و دفتر مرکزی شرکت با بیش از 20 نفر پرسنل جوان و متخصص در منطقه فرشته تهران افتخار دارد در راستای اجرای سیاست های کلان کشور در استفاده از سرمایه انسانی و نیرو های جوان و متخصص داخلی نقشی موثر داشته باشد . همچنین محصولات روشنایی این شرکت (Asfora، Sedna، Merten) به ترتیب از بخش کلید و پریزهای لوکس بازار تا سطح اقتصادی قابل خرید تمامی اقشار جامعه را شامل می گردد .

دستاورد این شرکت با بیش از چهارده سال خدمت در صنعت و تولید کشور

- توسعه فرهنگ صنعتی، کارآفرینی و ایجاد فرصت شغلی در کشور .

- توسعه صنعت با معتبرترین استانداردهای جهانی و گواهی نامه های کیفیت در تمامی عرصه ها (ISO 9001:2008,ISO 14001:2004)

- شبکه توزیع و فروش گسترده (تعداد 30 نماینده صنعتی و تعداد 15 نماینده روشنایی و 5 Integrators)در نقاط مختلف جغرافیایی کشور .

- توسعه، تدوین و ترویج استانداردها و کمترین میزان عدم انطباق در تولید .

- تولید بیش از 46 رفرنس کلید مینیاتوری و 3 رنج محصول روشنایی Merten ، Sedna و Asfora و با لا بردن سطح کیفی محصولات روشنایی و صنعتی .

- ایجاد الگوئی نوین در مدیریت برای موسسات صنعتی کشور .

- شناخته شدن به عنوان یکی از بهترین شرکت های ارائه دهنده محصولات و خدمات در زمینه تجهیزات صنعتی و روشنایی و هوشمند سازی در ایران

سند چشم انداز

سند چشم انداز این شرکت بر دو موضوع برخورداری شرکت از دانش پیشرفته، توانا در تولید علم و فناوری، متکی بر سهم برتر منابع انسانی و سرمایه اجتماعی در تولید ملی تاکید می شود لذا این شرکت با کامل نمودن سبد محصولات خود در نظر دارد قطب توانمندی در عرصه محصولات روشنایی در بازار ایران گردد .

برخی گواهینامه ها

مشخصات
استان تهران
تلفن واحد فروش: 02122038385 - واحد پشتیبانی: 02636670174
فکس 02122050742
آدرس خیابان ولی عصر، خیابان فیاضی(فرشته)، بن بست شهریار، شماره 2
وب سایت www.altech-electric.com
ایمیل info@altech-electric.com
مدیر عامل نامشخص
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner