بازگشت
جستجو
بازگشت به لیست اخبار

گزارش وب سایتsecurityworldhotel از سمینار داهوا در ایران، با تیتر: "تمرکز تهران به راه حل شهر امن"

شنبه, 22 خرداد 1395

شرکت داهوا تکنولوژی، یکی از بزرگترین تولیدکنندگان سیستم های نظارت تصویری در دنیا با دفتر مرکزی در شهر هانگژو چین، در تاریخ 14 می 2016 ( 25 اردیبهشت نود و پنج) سمیناری را همراه با نماینده خود در ایران، شرکت فراگستر، برگزار نمود.

بیش از 600 نفر که شامل مشتریان اصلی و اشخاص مهم دولتی بودند در این سمینار شرکت کردند. در طی 9 ساعت برگزاری این سمینار، تیم داهوای خاورمیانه راه حل های شهر امن داهوا که شامل سامانه های کنترل دسترسی، سامانه کنترل ترافیک هوشمند و غیره بودند را معرفی نمودند. در طی این سمینار، شرکت داهوا امکاناتی از جمله ترجمه همزمان صوتی و جزوات فارسی را در اختیار شرکت کنندگان قرار داد.

باید به این نکته نیز اشاره شود که شرکت داهوا تا کنون بیش از 1400 بازخورد از طریق شبکه های اجتماعی دریافت کرده است که بیشتر آنها مثبت بوده اند. به گفته یکی از شرکت کنندگان: من یکی از 1200 ثبت نام کننده در این سمینار بودم و خوش شانس بودم که جزو 600 نفر نهایی برای شرکت در این سمینار انتخاب شدم و فهمیدم که این بهترین سمیناری بود که تا کنون شرکت کرده ام. در طی این سمینار مطالب زیادی در رابطه با راه حل های داهوا یاد گرفتم و مطمئن هستم بازار خوبی در ایران خواهد داشت.

به عنوان نماینده قدرتمند داهوا در ایران، شرکت فراگستر، شبکه گسترده ای از مشتریان گرانقدر را در اختیار دارد. به گفته آقای ژین چن، مدیر عامل داهوا خاور میانه: ما بسیار خوشحالیم که شریکی به اسم فراگستر داریم و تمام تلاش خود را برای ارائه محصولات و راه حل های نوین خواهیم کرد تا بتوانیم کیفیت بالای داهوا را تضمین کرده و نیاز بازار ایران را تامین نماییم. ما مطمئن هستیم که راه حل های ما گزینه جذابی برای طیف گسترده ای از مشتریان ما در ایران خواهند بود.

نظرات
نظر بدهید بستن فرم ثبت نظر
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner