بازگشت
جستجو

شرکت دورنگر افزار گستر

نماینده محصولات Spark
توضیحات

شکی نیست که در حال حاضر یکی از دغدغه های اصلی بشر تامین امنیت و آسایش برای محیط های مختلف مانند منزل، محل کار، مراکز آموزشی، درمانی، ورزشی و... است. با توجه به پایین آمدن سطح عمومی امنیت در جوامع بشری، وظیفه متولیان امنیت در کشور عزیزمان ایران، این است که بتوانند با نگاهی جامع به شرایط امنیتی اجتماع ایران و همچنین با آنالیز شرایط روز، بهترین و کارآمدترین گزینه های ممکن را برای هموطنانمان تهیه کرده و به ایشان ارائه نمایند.

با این که گروه وسیعی از جامعه الکترونیک ایران هم اکنون در زمینه نظارت تصویری و سیستم های امنیتی فعال هستند، ولی این امر دلیل کافی برای بهره مند شدن مشتریان این حوزه از حداکثر کیفیت، پایداری و خدمات پس از فروش نیست. متاسفانه در اکثر مواقع شاهد هستیم که مصرف کننده رضایت ندارد و دچار گرفتاری هایی گشته که در نهایت سبب سردرگمی و عدم استفاده صحیح وی از خدمات دریافت شده می شود.

در حقیقت این رسالت فعالان این صنف است که بهترین و منطقی ترین گزینه های مناسب با شرایط مشتری را تشخیص داده و با همسان نمودن آن با بودجه وی، آنرا پیشنهاد نمایند، همچنین خدمات دهنده لازم است که همواره در جهت بهره مند شدن مشتری از بهترین کیفیت روز، تا حد ممکن تلاش کند.

شرکت دورنگر با بیش از 10 سال حضور مستمر در زمینه ارائه سیستم های نظارت تصویری و امنیتی تلاش نموده تا همواره اهداف فوق را در راستای کسب جایگاهی معتبر در بازار سیستم های نظارت تصویری و امنیتی کشور مد نظر داشته باشد. اکنون با گذشت یک دهه از آغاز به کار این شرکت، مجموعه دورنگر افتخار این را دارد که در میان فعالان بازار ایران به عنوان یکی از معدود مجموعه های معتبری که همچنان بر ارائه کالای اصیل و با کیفیت اصرار می ورزند، شناخته شود.

به خوبی می دانیم که نه کیفیت اتفاقی است و نه پایداری و استمرار حضور در بازار، آنچه مجموعه دورنگر در راستای آن تلاش کرده و خواهد کرد، بدست آوردن جایگاهی پایدار و نیک در ذهن مشتریانی است که به درستی این مجموعه را انتخاب کرده اند.

نماینده فروش محصولات :

مشخصات
استان تهران
تلفن 02188539530-35
فکس 02188539535
آدرس میدان آرژانتین، بلوار بیهقی، پلاک 6، نبش کوچه هشتم، طبقه سوم، واحد 9
وب سایت www.durnegar.com
ایمیل info@durnegar.com
مدیر عامل آقای سیامک یاسی
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner