بازگشت
جستجو
بازگشت به لیست اخبار

رییس اتحادیه تولید کنندگان و تعمیر کاران تجهیزات الکترونیکی و حفاظتی از ساماندهی و شناسنامه دار کردن نصابان دوربین های مدار بسته خبر داد.

چهارشنبه, 14 بهمن 1394

صادق فیض آبادی، به مردم توصیه کرد برای نصب این دوربین ها به افرادی که فاقد مجوز بوده و فقط با یک شماره تلفن فعالیت می کنند اعتماد نکنند

وی افزود: 95 درصد شکایات رسیده به اتحادیه مربوط به کسانی است که فقط از طریق یک شماره تلفن در این حوضه فعالیت میکنند و اقدام به نصب دوربین های مدار بسته با تجهیزات الکترونیکی دیگر مثل سیستم های دزدگیر می کنند که متاسفانه قابل پیشگیری و رصد نیستند و مشکلاتی را ایجاد کرده بودند.

رییس اتحادیه تولید کنندگان و تعمیرکاران تجهیزات الکترونیکی به مردم هشدار داد که برای نصب دوربین های مدار بسته حتما به واحد های مجوز دار رجوع مراجعه کنند و در این زمینه اتحادیه نصابان این بخش را سازماندهی و شناسنامه دار کرده و از انها ازمون فنی و گواهی نداشتن سو پیشینه گرفته و پس از آن کارت مربوط را برای انها صادر کرد. فیض آبادی با تاکید بر این که کسانی که فقط از طریق یک شماره تلفن در این حوزه فعالیت می کنند قابل اعتماد نیستند.

تاکید کرد: ظرفیت خوبی در حوزه سخت افزار و نرم افزار تجهیزات الکترونیکی و سیستم های حفاظتی داریم و مردم باید با آخرین فناوری های این حوزه آشنایی یابند که در این راستا نمایشگاه سیستم های ایمنی و حفاظتی با حضور شرکت های داخلی و خارجی از 10 تا 13 بهمن در ضلع جنوبی مصلای امام خمینی برگزار می شود وی ادامه داد: در این نمایشگاه دستاورد های جدید به معرض نمایش گذاشته می شود و فعالانی که در این حوزه سیستم های حفاظتی و دوربین های مدار بسته، سیستم های هوشمند سازی و موارد مرتبط دیگر در این بخش فعالیت می کنند به ارائه آخرین دستاورد های خود پرداخته و مردم نیز می توانند از جدید ترین فناوری های روز دنیا در این حوزه آشنایی یابند.

رئیس اتحادیه تولید کنندگان و تعمیر کاران تجهیزات الکترونیکی و حفاظتی به بیان اینکه در این نمایشگاه به مردم در رابطه با سیستم های اعلام اطفای حریق، سیستم های دزدگیر و سیستم های هوشمندسازی ساختمان توضیحات مورد نیاز داده می شود،افزود:تجهیزات الکترونیکی و سیستم های حفاظتی بسیار حساس بوده و مردم باید از تجهیزات استاندارد و فعالان دارای مجوز خرید کنند.

فیض آبادی درباره قاچاق تجهیزات الکتروینکی به کشور نیز گفت: قاچاق بحث پیچیده ای است که در همه حوزه ها با آن مواجهیم و بعضا از مرز کردستان و بنادری که نظارت کافی روی آنها انجام نمی شود وارد کشور می شوند.

رئیس اتحادیه تولید کنندگان و تعمیر کاران تجهیزات الکترونیکی و حفاظتی با بیان اینکه بیشتر اجناس تقلبی از کشور چین وارد میشود بیان کرد : تجهیزاتی که از طریق گمرک و به صورت قانونی وارد میشود آزمون های لازم روی آن انجام شده و از طرفی دفاتر خدمات پس از فروش نیز دارند، ولی متاسفانه کالا های قاچاق علاوه بر استاندارد نبودن فاقد دفاتر خدمات پس از فروش هستند . فیض آبادی همچنین تاکید کرد سیستم های دزدگیر و آلارم باید استاندار های لازم را داشته باشند چون گاهی مشاهده شده سیستم دزدگیر نصب شده ولی به دلیل تقلبی بودن به درستی عمل نکرده و حوادثی را موجب شده است

نظرات
نظر بدهید بستن فرم ثبت نظر
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner