بازگشت
جستجو

شرکت های اسکای لاین

اولین مبــــــــتکر حمل و نقل اکسپرس هوایی در کشور
توضیحات

شرکت بازرگانی های اسکای لاین از سال 2003 میلادی فعالیت خود را در زمینه های گوناگون بازرگانی و با شماره ثبت بین المللی 545391 در امارات متحده عربی آغاز کرد.

در ابتدا عمده فعالیت شرکت بر پایه واردات و صادرات انواع کالا بصورت عمده ، با حجم بالا و بصورت کانتینر بوده و به تدریج مصولات الکتریکی، الکترونیکی ، قطعات انواع ماشین آلات سبک و سنگین ، دستگاه های خطوط تولید کارخانجات ، تأمین قطعات پالایشگاهی و پتروشیمی و سایر قطعات مصرفی از نقاط مختلف از جمله آمریکا و اروپا به ایران و بلعکس نیز به فعالیت های این شرکت افزوده شد و در زمیـــنه خریدهای بین المـــــللی و واردات و صادرات انواع کالا ها مهارت های بسیاری کسب نموده است.

این شرکت در طی مدت فعالیت خود در امر مشاوره، خریدهای بین المللی، واردات و صادرات گسترده محصولات ، عقد قرارداد با کلیه اشخاص حقیقی و حقوقی، شرکت در نمایشگاه های تخصصی و عمومی در داخل و خارج از کشور بهترین انتخاب برای ارائه خدماتی امن و مطمئن به شما مشتریان گرامی با نرخ مناسب و سرویس مطلوب و سریع بوده و گزینه ای هوشمندانه برای گسترش کسب و کار شما میباشد که با دارا بودن گروه متخصصین در بازرگانی در ایران و خارج از ایران سعی بر ان دارد تا کالاهای شما را در سریعترین زمان ممکن و با کمترین هزینه به شما تحویل دهد تا شما نیز با آرامش خاطر بالاترین خدمات تجارتی را تجربه کنید.

با دارا بودن دفاتر فعال در ایــران و امارات متحده عربی تمامی تلاش خود را صرف ارائه خدمات بی نظیر به مشتریان گرامی دارد تا با هزینه های متناسب بهترین خدمات بازرگانی را ارائه نموده، همچنین هزینه های بهینه و متناسب با کلیه نیازهای مشتریان گرامی یکی از بزرگترین دلایل متمایز بودن ما از سایر شرکت های فعال در تجارت و بازرگانی بین المللی می باشد.


چرا عضو های اسکای لاین می شوید ؟

١. امروزه نیاز به کالا، دامنه وسیع جهانی به خود گرفته و های اسکای لاین بعد مکان و زمان را برای ما حل کرده و با عضویت در آن ، هر آنچه بدان نیازمندیم از سر تا سر جهان خریداری کرده و درب منزل یا کارخانه و یا شرکت خود در کوتاهترین زمان ممکن تحویل بگیریم.

٢.فقط با عضویت در های اسکای لاین ایجاد درآمد کنیم .کافیست بعد از عضویت وارد منوی همکاری در فروش ،در صفحه خود شده و لینک خود رو دریافت نموده و با عرفی لینک خود به دوستان و عضویت آنها توسط لینک ما ، زیر مجموعه داشته باشیم و از خرید آنها بصورت خودکار کمسیون دریافت کنیم .

٣. با عضویت در های اسکای لاین از حراج های واقعی در فروشگاها و برنده های معتبر دنیا بهره مند شویم حتی اگر نیاز به آدرس سکونتی در همان کشور باشد،کافیست شما طالب آن محصول باشید .

٤. فقط و فقط با عضویت در های اسکای لاین با کارتهای عضو شتاب ریال پرداخت می کنیم و دلار یا یورو و یا هر ارز دیگری در سراسر جهان با قیمتی زیر قیمت بازار محاسبه می شود .

٥. با عضویت در های اسکای لاین در قرعه کشی هفتگی سفر به دبی و اپل مینی ای پد جدید 32GB شرکت کنید .

همین حالا با عضویت در های اسکای لاین از هزاران فرصت استثنائی در این وب سایت بهره مند شوید.

با ما باشید در دنیای بدون مرز ،

بازار جهان با های اسکای لاین در دست ماست .


برخی از خدمات شرکت های اسکای لاین

  • گشایش اعتبارات اسنادی
  • خرید انواع کالا
  • قراردادهای بین المللی
  • حوالجات و پرداختها
  • امور گمرکی و ترخیص کالا
  • مشاوره تجاری و بازرگانی

banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner