بازگشت
جستجو
بازگشت به لیست اخبار

Motorola طی قراردادی به ارزش یک میلیارد دلار، Avigilon را در اختیار گرفت

يكشنبه, 15 بهمن 1396

Motorola اعلام کرد که طی قراردادی، شرکت تامین کننده تجهیزات نظارت تصویری Avigilon را، در قالب یک معامله کاملا نقدی، خریداری کرده است و اطمینان دارد این قرارداد، موجب پیشرفت در راه حل های این شرکت، در زمینه فناوری های ارتباطاتی، خواهد شد.

بر اساس مفاد قرارداد، شرکت " Motorola Solutions"، تمام سهم شرکت Avigilon را، به ارزش هر سهم، 23 دلار، در اختیار خواهد گرفت. ارزش این معامله، حدود یک میلیارد دلار تخمین زده می شود که شامل بدهی های خالص Avigilon نیز می شود.

Motorola vs avigilon

 

راه حل های امنیتی پیشرفته Avigilon

این شرکت که در Vancouver کانادا تاسیس شده، راه حل های نظارتی و امنیتی، شامل تجزیه و تحلیل ویدئویی، سخت افزار و نرم افزار مدیریت ویدئویی تحت شبکه، دوربین های نظارتی، و راه حل های کنترل دسترسی را، طراحی، توسعه و تولید، می کند. محصولات Avigilon توسط طیف وسیعی از مشتریان تجاری و دولتی، شامل زیرساخت های حیاتی، فرودگاه ها، ساختمان های دولتی، محل های عمومی، مراکز بهداشتی و خرده فروشی، مورد استفاده قرار می گیرد. این شرکت بیش از 750 ثبت اختراع آمریکایی و بین المللی را در اختیار دارد.

مدیرعامل و رئیس Greg Brown ،Motorola Solutions پس از عقد این قرارداد اذعان داشت: 

 

" ویدئو، می تواند نقش قدرتمندی در راستای خلق شهرهای امن تر و کسب و کار های پررونق تر، ایفا کند. همچنین می تواند به عنوان چشم و گوشهایی قدرتمندتر برای نظارت یک مکان مشخص عمل کند.

این معامله، پلت فرم تجزیه و تحلیل و نظارت تصویری پیشرفته Avigilon را با جریان ِ به سرعت در حال پیشرفت افزایش امنیت عمومی، همراه خواهد کرد و همچنین موجب توسعه و افزایش حوزه کاری ما، از طریق گسترش و افزایش محصولات و فناوری های جدید، برای مشتریان تجاری مان، خواهد شد"

Greg Brown، مدیر عامل Motorola

 

همچنین  Alexander Fernandes، موسس، مدیرعامل و رئیس  Avigilon، پس از انجام این توافق، افزود:

 

Alexander Fernandes، مدیر عامل Avigilon " از آنجایی که چشم انداز و استراتژی شرکت Motorola Solutions کاملا در راستای چشم انداز و استراتژی شرکت ماست، ما بسیار خوشحالیم که به این شرکت پیوسته ایم. این تلفیق، فرصت های جدیدی برای Avigilon فراهم خواهد آورد که این توان را به ما می دهد تا با سرعت بیشتری در راستای نوآوری و تامین ارزش برای مشتریانمان، گام بر داریم. "

 

 انتظار می رود این توافق تا پایان سه ماهه ی دوم سال 2018 تکمیل شود و مواردی از جمله تصویب دادگاهی، سهامداری، قوانین نظارتی تا این زمان به طور کامل انجام شود.

 

منبع:

Sourcesecurity.com

نظرات
نظر بدهید بستن فرم ثبت نظر
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner