بازگشت
جستجو
بازگشت به لیست اخبار

مصاحبه با آقای مهندس مهرداد طاهری مدیرعامل شرکت مهندسی نگاه و نظارت امن رایا

پنجشنبه, 21 آبان 1394

بنام خدا

1) لطفا خودتان و شرکتتان را بیشتر معرفی فرمایید:

اینجانب مهرداد طاهری فارغ التحصیل رشته مهندسی کامپیوتر و مدیر عامل شرکت مهندسی نگاه و نظارت امن رایا می باشم. حدودا 10 سال سابقه کاری در حوزه سیستمهای حفاظت الکترونیک و دوربینهای مدار بسته دارم. شرکت مهندسی نگاه و نظارت امن رایا نیز به تازگی فعالیت خود را در همین زمینه شروع کرده تا به امید خدا بتواند سهمی در بازار سیستمهای مدار بسته کشور داشته باشد.

2) آیا در حوزه فوق قصد فعالیت با برندهای خاصی را دارید ؟ همچنین نظرتون رو هم در خصوص فعالیت در زمینه دوربینهای تحت شبکه و آنالوگ رو هم بفرمایید.

باید این توضیح رو بدهم با توجه به اینکه عمده تخصص و تجربه مدیران و کارشناسان این شرکت در گذشته و در جاهایی که مشغول بکار بوده اند و کسب دانش و تجربه نموده اند در رابطه با برندهای MOBOTIX آلمان و AVIGILON کانادا بوده است و اشراف تقریبا کاملی به خصوص به دوربینهای تحت شبکه MOBOTIX را دارند ، طبیعتا ارائه خدمات در رابطه با برندهای فوق الذکر یکی از محورهای اصلی کار شرکت می باشد ولی ذکر این نکته ضروری است که سیاست کاری شرکت بر مبنای فروش و پشتیبانی برند خاصی نبوده و این شرکت آمادگی ارائه خدمات هم در حوزه دوربینهای تحت شبکه و هم دوربینهای آنالوگ را دارد.

3) لطفا در خصوص بازارهای هدف و همچنین حوزه مشتریان نیز توضیحاتی را ارائه فرمایید

همانگونه که مستحضر میباشید در خصوص دوربینهای تحت شبکه HIGH END و با کیفیت بالا که غالبا گرانقیمت نیز هستند عمدتا بازارهای دولتی و نهادها ،سازمانها و ارگانهای زیر مجموعه دولت ،بازار هدف بوده و طبیعتا سیاست شرکت ما نیز ورود به این بازار که عمدتا از طریق برگزاری مناقصات امکان پذیر هست میباشد، ولی عرضه دوربینهای آنالوگ و یا دوربینهای تحت شبکه آسیایی رو هم برای ورود به بازار های خصوصی که درصد بالایی از مصرف کنندگان رو تشکیل میدهند مد نظر داریم.

4) شعار اصلی شما در رقابت در این صنف و همچنین ماندگاری در این بازار چیست؟

خوب آنچه که در بحث مشتری مداری و ماندگاری در این صنف میتواند مطرح بشود در وحله اول ارائه کالای با کیفیت و همچنین داشتن صداقت و تعهد به مشتری میباشد و شرکت مهندسی نگاه و نظارت امن رایا نیز بصورت جدی به این اصل مهم متعهد بوده و همواره سعی خواهد کرد که با ارائه کالای با کیفیت و همچنین خدمات و پشتیبانی فنی و نیز ارتباط مستمر با مشتریان عزیز اعتماد لازمه را کسب نماید.

در خاتمه ذکر این نکته را لازم میدانم که شرکت مهندسی نگاه و نظارت امن رایا با تکیه بر پشتوانه فنی و برخورداری از تجربه و تخصص خود در زمینه طراحی و اجرای پروژ های دوربینهای مدار بسته و نظارت تصویری چه در حوزه سیستمهای آنالوگ و چه در حوزه دوربینهای تحت شبکه اعلام نموده و امید آن دارد تا بتواند در این مهم در خدمت مشتریان محترم باشد.

آدرس و تماس با شرکت:

تهران- خیابان فاطمی – شماره 165(برج اداری ساعت) – طبقه 8 – واحد 82

تلفکس: 88970372-

WWW.RAYASECURITY.COM

EMAIL : INFO@RAYASECURITY.COM

نظرات
نظر بدهید بستن فرم ثبت نظر
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner