بازگشت
جستجو
بازگشت به لیست اخبار

مصاحبه دنیای حفاظت با آقای محمد خدامی مدیر عامل شرکت پاوان الکترونیک ایرانیان و موسس وب سایت پاوان کالا

يكشنبه, 20 تیر 1395

لطفاً خودتان را معرفی کنید و قدری از سوابق کاری گذشته را بیان کنید:

من محمد خدامی هستم و از حدود چهارده سال پیش در شرکت های مختلف و بزرگ فعال در زمینه سیستم های ایمنی و هشدار دهنده فعالیت داشته ام و در این مدت تجارب مختلفی مثل بازاریابی و فروش، طراحی، مشاوره، نظارت و اجرای پروژه های مختلف را تجربه کرده ام.

لطفاً شرکت پاوان الکترونیک را معرفی کنید

شرکت پاوان الکترونیک در سال 1388 توسط اینجانب و جمعی از همکاران با تجربه های متنوع و با هدف فروش تجهیزات و اجرای پروژه های مربوطه تاسیس شد و از حدود 1 سال پیش و با توجه به نیازی که در بازار احساس می شد اقدام به ثبت وب سایت جدید و طراحی خدمات فروش آنلاین ویژه سیستمهای ایمنی و هشدار دهنده، لوازم و خدمات جانبی نمودیم.

شما دقیقاً چه سرویسی ارائه می نمائید؟

ما در واقع یک فروشگاه الکترونیکی (آنلاین) هستیم و آدرس وب سایت ما همpavankala.comاست و از بدو شروع به کار ضمن عقد قرارداد نمایندگی با بیش از پنجاه شرکت تامین کننده معتبر سعیکرده ایم با بهره گیری از آخرین روش های کسب و کار الکترونیکی و با تکیه بر دانش و تلاش صادقانه، بستری قابل اتکا برای تامین تجهیزات و خدمات برای همکاران محترم در جای جای کشور ایجاد نمائیم و البته با قیمت رقابتی.

حتماً توجه دارید که بسیاری از همکاران در دسترسی به تجهیزات لازم در پروژه هایی که دارند دچار مشکل هستند و رسیدن به بهترین قیمت در خرید تجهیزات و لوازم جانبی دغدغه مهم و اساسی همکاران است.

کلیه تجهیزات و لوازم ارائه شده در "پاوان کالا" با تضمین بهترین قیمت هستند و همکاران محترم می توانند همه مایحتاج خود را با بهترین قیمت و کمترین صرف وقت یکجا تهیه نموده و در هزینه های حمل نیز صرفه جویی نمایند.

نکته دیگر اینکه “پاوان کالا” همیشه و در تمام ساعات شبانه روز در دسترس بوده و همکاران عزیز می توانند در هر زمانی که مایل باشند اقدام به ثبت سفارش نمایند.

همکاران پر تلاش من در ساعات اداری آماده پاسخگویی و ارائه مشاوره به همکاران عزیز هستند و خوشحال خواهیم شد کهخدمتی ارائه دهیم.

فکر می کنید خدمات پاوان کالا چه منافع دیگری برای همکاران داشته باشد؟

ما از ابتدای کار و همانطور که در قسمت در باره ما وب سایت"پاوان کالا" نیز نوشته ایم اهدافزیر را مد نظر داشته و تصور می کنیم که در صورت نیل به این اهداف، بتوانیم خدمتی شایسته به همکاران عزیز ارائه دهیم.

- ایجاد تحول در تجارت الکترونیک یسیستم های ایمنی و هشدار دهنده

- پرورش و تعالی نیروی انسانی علاقه مند به تجارت الکترونیک با راهبرد ایجاد اشتغال

- بهینه سازی فرآیندهای خرید و فروش در جهت افزایش رضایتمندی خریداران و تامین کنندگان

- سامان دهی شیوه های افزایش فروش برای تامین کنندگان و به تبع آن کاهش قیمت برای مصرف کننده

- تسهیل فرایند جستجو، مقایسه، خرید و حمل محصولات مورد علاقه مشتریان در اقصا نقاط کشور

- کاهش میزان ترافیک شهری و کمک به محیط زیست و بهبود کیفیت زندگی شهروندان

- تهیه و ارائه انواع کالا و خدمات بصورت سفارشی

برخی از کالاها در وب سایت پاوان کالا دارای قیمت است و برخی دیگر خیر! علت این مطلب را بفرمائید؟

این امر بر می گردد به قراردادهایی که با شرکت های تامین کننده داریم، برخی از این همکاران بدلائل مختلف تمایلی برای اعلام قیمت ندارند و برخی دیگر اجازه درج قیمت را می دهند. ولی نکته مهم این است که قیمت های درج شده، قیمت مصرف کننده نهایی است و خریداران برای اطلاع از قیمت خرید خود لازم است در وب سایت ثبت نام نمایند.

در پایان اگر مطلب خاصی باقی مانده، بفرمائید.

ضمن تشکر از نشریه وزین دنیای حفاظت در ایجاد این فرصت برای بنده و همکارانم در "پاوان کالا" باید عرض کنم، جلب رضایت مشتری ، از برنامه های اصلی ما بوده و خواهد بود و برهمین اساس ، تمام سعی و تلاش تیم فنی و فروش این شرکت اینبوده که رضایت خاطرمشتریان تا مینشده وتجربه خوب وتوصیه پذیر از خرید ، در ذهن مشتری ان عزیز نقش بندد. حمایت مشتری مهمترین بخش کار ماست ، به همین دلیل استفاده از تجهیزات معتبر ، و دارای خدمات پس از فروش و بهره گیری از سیستم تخفیف حجمی ، بن تخفیف ،کسب امتیاز، حمایت بیشتر از مشتریان دائم و ... برای جلب رضایت کامل همکاران درنظرگرفته شده است. همچنین مشتریان از سیستم مرجوع کالا نیز که ازمزیت های کاری ما محسوب میشود بهره مند میباشند. بطوریکه میتوانند به هر دلیل ودرصورت عدم رضایت ، کالا را مرجوع نموده وهزینه آنرابطورکامل دریافت کنند. علاوه براین ها ،سیستم پشتیبانی تلفنی این سایت ، بااستفاده از کادر مجرب وتعلیم دیده ،همواره پاسخگوی تمامی سوالات مشتریان درمورد کالاها و خدمات ارائه شده میباشد.

همچنین همین جا از کلیه همکاران عزیزی که تمایل دارند بعنوان تامین کننده ما را مفتخر نموده و به جمع همکاران تجاری ما ملحق شوند دعوت می نماید تا با ما تماس حاصل فرمایند.



نظرات
نظر بدهید بستن فرم ثبت نظر
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner